ЩОБ ВИ, СИНИ, НІКОЛИ НЕ ЗНАЛИ ВІЙНИ…

Вони ще зовсім молоді, і для своїх найрідніших батька і матері вони й досі залишаються дітьми, хоча вже й самі мають дітей. Але тоді, у 2014 році, коли було кинуто клич стати на захист своєї Батьківщини, вони залишили усе: улюблену роботу, родину, тепле сімейне гніздечко із недавно народженими синами і  відправилися туди, в зону АТО. На запитання: «Чому так зробили?» почулося: «Так було треба…» Так вийшло, що саме їм 30-35 річним, довелося зодягнути військову форму і стати на двобій із ненависним агресором. Серед них було десятеро працівників Тетерівського держлісгоспу.

… Вадим Кучерук, стропальник нижнього складу підприємства, потрапив у першу хвилю мобілізації, так само як і його товариши по роботі Олег Гончаренко, оператор корувального верстата Володимир Мілявський, стропальник Іван Пацюк опинився у зоні АТО під час шостої хвилі мобілізації. Амбросіївка, Старогнатівка, Троїцьке, Волноваха, Дебальцево... Навряд чи зітруться з їх пам’яті назви цих населених пунктів, де дислокувалися їх військові частини, як їх позиції нещадним вогнем поливали «Гради», як кожного дня ризикували своїм життям там, на лінії вогню, і як хотілося, щоб всі ці жахіття скоріше закінчилися…

- Наше головне завдання сьогодні – підтримати своїх працівників, які брали участь в АТО, і морально, і матеріально, - зазначив у розмові з нами директор Тетерівського держлісгоспу Дмитро Гоцуляк. – Практично у кожній із родин побували представники профкому, поцікавилися проблемами, допомогли вирішити їх. З нагоди Дня незалежності, Дня працівників лісу учасників АТО було відзначено матеріальними винагородами, а з нагоди Дня захисників України їх представлено для відзначення Київським обласним та по м Києву управлінням лісового господарства.

… У трьох із учасників АТО, про яких ми розповіли коротко сьогодні, підростають сини. Впевнені: пройдуть роки, і коли вони стануть дорослими,  батьки обов’язково розкажуть їм про те пекло, у якому довелося  побувати, випробування, які випали  на їх долю, а насамкінець скажуть своє, найзаповітніше: «Щоб ви, сини, ніколи не знали, що таке «війна…»

Нехай ця заповітна мрія усіх батьків, матерів неодмінно збувається! Зі святом вас, захисники Вітчизни!

P1120047.JPG

 

Адміністрація ДП "Тетерівський лісгосп"