Лісопатологічне обстеження всихаючих та розладнаних насаджень

      В другій половині січня поточного року комісією створено за участю представників ДСЛП «Київлісозахист», Київського обласного та по м.Київ управління лісового та мисливського господарства, представників місцевих органів самоврядування, інженера-таксатора ВО «Укрдержліспроект» проведено обстеження лісових насаджень, які за своїми властивостями втратили здатність виконувати свої функції і де йде процес відмирання та всихання дерев.

      На час огляду встановлено, що значні площі лісових насаджень пошкоджені комплексом стовбурових шкідників і потребують потребують термінових заходів з поліпшення санітарного стану лісів, для недопущення розповсюдження на суміжні ділянки шкідника. При обстеженні та обговоренні робоча група прийшла до висновку, що несвоєчасне проведення заходів може призвести до непередбачувано негативних наслідків.

DSCN4832.JPG

DSCN4829.JPG

DSCN4828.JPG

На фото склад комісії при обстеженні насадження.

Головний лісопатолог ДСЛП «Київлісозахист» Заболотня Г.О., інженер-лісопатолог ДП «Димерський лісгосп» Гайова С.В., Блідчанський сільський голова Балацький В.В., заслужений працівник лісового господарства Мелешко В.Т., інженер-таксатор Харчук С.М., лісничий Блідчанського лісництва Ничипоренко В.М.

Адміністрація ДП «Тетерівський лісгосп».