Лісокультурна кампанія 2018

Нарешті до нас прийшла метеорологічна весна. В минулому лишились похмурі зимові дні і теплі сонячні промені зігріли землю. І хоч у лісі місцями ще лежить сніг, в Державному підприємстві  «Тетерівське лісове господарство» розпочались весняні лісокультурні роботи.

 Всього планується заліснити 247,3 га зрубів,  в тому числі близько 110 га поточного року.  Також планується провести сприяння природному поновленню на площі 43,8 га.

Загалом в розсадниках ДП «Тетерівський лісгосп»  було вирощено  4,1 млн. шт. стандартного посадкового матеріалу, з яких сіянці сосни звичайної - 3,5 млн. шт. Тож садивним матеріалом лісгосп забезпечений в повній мірі.

На відновленні лісу задіяно 180 робітників на умовах цивільно-правового договору на роботах по викопуванню сіянців та створенню лісових культур. Безпосередніми організаторами робіт на місці створення нових насаджень є працівники державної лісової охорони лісгоспу.

Лісгосп в необхідній кількості забезпечений транспортом, для підвезення робітників та садивного матеріалу.

Сподіваємось, що погодні умови цієї весни будуть сприятливими і дозволять реалізувати всі плани по створенню нових лісів та забезпечать високу приживлюваність висаджених рослин.

IMG_0218.JPG

Адміністрація