Майбутнє лісу в твоіх руках

            16 квітня на території Мигальського лісництва ДП «Тетерівський лісгосп» в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» відбулось висаджування нових лісових культур. В міроприємстві взяли участь працівники Мінагрополітики, Держлісагентства, Держпродспоживслужби, учні Комарівського шкільного лісництва, загалом понад 70 чоловік. Мета цієї і інших подібних акцій – демонстрація готовності кожного хто приймав участь зробити особистий внесок в збільшення лісистості та покращення стану екології, а також виховання шанобливого ставлення до природи.

IMG_0566.JPG

            Після короткого брифінгу, під час якого начальник Київського обласного та по м. Києву управління лісового і мисливського господарства Олексій Леонідович Бойко та директор ДП «Тетерівський лісгосп» Дмитро Степанович Гоцуляк розповіли журналістам та учасникам акції про нинішній стан лісового господарства і зокрема лісовідновлення, наголосивши на важливості відновлення нових, стійких насаджень, що особливо актуально зараз в контексті масового всихання хвойних насаджень і пов’язаного з ним збільшення лісокультурних площ.

IMG_0534.JPG

IMG_0541.JPG

IMG_0558.JPG

IMG_0585.JPG

            Перед безпосереднім початком роботи, головний лісничий ДП «Тетерівський лісгосп» Іван Миколайович Черевко провів учасникам акції бліц-інструктаж з технології висаджування сіянців, адже від її дотримання залежить приживлюваність висаджених рослин, а також вказав на важливість дотримання схеми змішування, так як від неї залежить склад майбутнього насадження.

IMG_0580.JPG

            Вислухавши всі настанови, учасники акції приступили до садіння сіянців. В результаті дружної, злагодженої праці, руками учасників акції, було дбайливо висаджено  біля 20 тис. сіянців. Загалом було створено 2,1 га. нових насаджень.

IMG_0591.JPG

IMG_0601.JPG

IMG_0624.JPG

            Особливо хотілось би відмітити роботу учнів шкільного лісництва, юні любителі природи дуже відповідально підійшли до справи, продемонструвавши глибокі та ґрунтовні знання біології лісу, а також практичні навички  створення лісових культур.

IMG_0527.JPG

IMG_0614.JPG

IMG_0615.JPG

            Також цікаво було спостерігати за роботою наймолодшого учасника акції. Попри свій зовсім юний вік, він проявив неабияку працелюбність та витримку, порадувавши своєю присутністю на акції всіх оточуючих.

IMG_0631.JPG

            Віримо, що сіянці, висаджені під пильним наглядом об’єктивів фото та відеокамер, згодом стануть величавим бором, гордо підіймаючи в вись свої крони, а прикладені зусилля учасників принесуть користь примноживши зелені скарби держави.

                                                                                                                 Адміністрація