Тримаємо планку

Зараз майже щодня новини по телебаченню та в пресі рясніють страшними сюжетами про масштабні пожежі по всьому світу. Незначне глобальне потепління на планеті вже приносить сумні результати неправильної діяльності людства на нашій планеті. Лісівники ДП «Тетерівський лісгосп» в цей період прикладають максимум зусиль щоб не трапилась подібна трагедія в підконтрольному нам державному лісовому фонді: йде постійне відеоспостереження за лісом, організовано цілодобове чергування протипожежної команди лісгоспу, приведена в повну бойову готовність вся протипожежна техніка та обладнання, регулярно проводяться тренування лісопожежних команд, в пожежонебезпечний період заборонено любе спалювання порубкових решток  і взагалі використання відкритого вогню в лісі.

IMG_1353.JPG

   IMG_1365.JPG

         На жаль, трапляються випадки загорянь. Причиною пожеж є, в основному, покинуті непогашені вогнища і сигаретні недопалки. Відпрацьована роками в лісгоспі організація виявлення і гасіння пожеж не дає «червоному півню» розгулятись і завдати матеріальної шкоди в лісі.

         В котрий раз закликаємо всіх відвідувачів зелених насаджень бережливо відноситись до національного багатства – лісу.  В пожежонебезпечний період в лісі не розпалюйте  багаття, не кидайте на землю непогашені цигарки і не дозволяйте це робити іншим. Тримаємо разом планку – без пожеж в лісі!

           Нагадуємо цілодобовий номер телефону лісової охорони ДП  “Тетерівський лісгосп” 

 067-215-33-62, або на 101,

Будемо вдячні за співпрацю.

                                                                  Адміністрація ДП «Тетерівський лісгосп»