Про нас в пресі

Нещодавно в новинах ми повідомляли про приїзд гостей із Польщі до Пісківської ОТГ. В серпні періодичне видання "DZENNIK KIJOWSKI" у номері №15 висвітлило на своїх сторінках візит Польської делегації

(переклад)

Делегація гміни Міджно відвідала Пісківку

Визначення Україною курсу на європейську інтеграцію, звичайно, дало новий імпульс і відкрило ширші можливості для встановлення та розвитку відносин між містами побратимами, а також партнерськими, взаємовигідними зв'язками між польськими та українськими громадами.

Це також напрям місцевої громади Пісківки під керівництвом Анатолія Рудніченка, який прагне розвивати співпрацю з подібними місцевими громадами в Польщі в галузі вивчення та реалізації перспективних економічних та культурних проектів.

3-7 липня Пісківську ОТГ відвідала делегація гміни Міджно, розташованої у провінції Сілезія, у складі - Лешка Ідаша, Войцеха Талайчека, Агнешки Звязек та Анджея Ключного.

Під час офіційної зустрічі сторони обговорили конкретні напрями майбутньої співпраці. Голова громади, Анатолій Рудніченко, зокрема відзначив, що це співробітництво має значні двосторонні економічні перспективи. Ознайомивши гостей із сучасними проблемами та функціонуванням органів місцевого самоврядування в Україні, він сказав: "Тільки зараз ми дійсно усвідомлювали, що ніхто, крім нас, не розбудує  і не змінить нашої країни. Тому ми повинні докласти всіх зусиль для ефективного здійснення реформ децентралізації, використовуючи лише позитивний досвід, включаючи наших польських колег, уникаючи невдач, вивчаючи помилки інших ".

У свою чергу, польська сторона, дякуючи за теплий прийом, запросила делегацію Пісківки відвідати свою громаду у серпні, щоб підписати угоду про багатостороннє співробітництво.

Під час візиту польська делегація поклала квіти і вшанувала мешканців села Раска, які були вбиті під час окупації. Гості з Польщі також відвідали місцеву Пісківську гуманітарну гімназію, де вони познайомилися з директором Олександром Клокуном та викладацьким складом гімназії.

У рамках візиту відбулася зустріч з президентом Союзу поляків у Бородянському районі Арсенієм Мілевським та активістом місцевої польської громади.

Також під час п'ятиденного візиту гості з гміни Міджно відвідали найбільші підприємства регіону, у тому числі Державне підприємство «Тетерівське лісове господарство», де керівник установи Дмитро Гоцуляк розповів про перспективи розвитку лісового господарства.

Не менш цікавою була зустріч на Пісківському заводі скловиробів. Гостей вразили потужність та перспективи компанії. Гостям організували поїздку до Києва, в ході якої відвідали Польське військове кладовище в Биківні.

Арсеній Мілевский