Увага АУКЦІОН!!!!

Товарна біржа «Столиця» проводить аукціон в електронній формі з використанням  електронної торгової системи  ДП ЛІАЦ з продажу необробленої деревини, заготовленої в І-му кварталі 2019 року лісогосподарськими підприємствами Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, а саме:

  • 27 грудня 2018 року о 10-00 відповідно до встановленого графіку розпочнуться аукціонні торги з продажу необробленої деревини хвойних порід;
  • 28 грудня 2018 року о 10-00 відповідно до встановленого графіку розпочнуться аукціонні торги з продажу необробленої деревини листяних порід.

 

Для участі у аукціоні Вам необхідно зареєструватися в електронній торговій системі   укласти договір з Товарною біржею «Столиця», виконати вимоги Регламенту організації та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини на біржі «Столиця» та подати заявки. Аукціони проходять у електронній формі з використанням електронної торгової системи.

Відомості про поточні аукціони з продажу необробленої деревини Ви можете отримати із новин  біржі «Столиця».

ЗВЕРНІСТЬ УВАГУ! Розмір винагороди біржі «Столиця» за організацію та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі І кварталу 2019 року складає 0,45% відсотки від вартості придбаних Учасником лотів.

За матеріалами сайту Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства.

Адміністрація лісгоспу