Посади своє дерево

Саме під таким гаслом 29 березня 2019 року пройшла масштабна акція зі створення нових зелених насаджень на території Немішаївського агротехнічного коледжу. Захід відбувся за підтримки та безпосередньої участі ДП «Тетерівський лісгосп» Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України. Участь у акції взяли директор коледжу Альохін В.І, адмінрада коледжу, викладачі, студенти, голова Бородянської райради Єрко Г.М., депутати районної ради, начальник відділу освіти Бородянської райдержадміністрації Кухар В.І., голова Немішаївської селищної ради Замідра С.В., голова Клавдіївської селищної ради Скиба М.Т., депутати та працівники селищних рад. До акції долучилися учні Немішаївської ЗОШ №1 та Немішаївського НВК №2, на чолі з директорами та вчителями, також приїхали делегації учнів Бородянської школи № 1 та Бородянської спеціалізованої школи № 2, учні та вчителі Клавдіївської та Микулицької шкіл.

1.jpg2.jpg3.jpg

4.jpg5.jpg6.jpg
Акцію по праву можна назвати масштабною з огляду на кількість учасників та висаджених дерев. В ході акції, на території коледжу, дбайливими руками студентів та учнів було висаджено понад 6 тис. саджанців дерев та кущів різних видів, які були надані ДП «Тетерівський лісгосп» та ДП «Клавдієвський лісгосп». Було озеленено як територію прилеглу до навчальних корпусів, так і створено невеликий ліс, який буде радувати не одне покоління студентів коледжу. По завершенні акції, найактивнішим учасникам, адміністрацією коледжу були вручені «пухнасті» подарунки. 
Дуже тішить і радує, що школярі і молодь з готовністю долучаються до подібних акцій. Це вказує на високу екологічну культуру підростаючого покоління та на усвідомлення ними важливості подібних заходів, адже те в яких умовах нам жити залежить лише від нас. Тільки ми самі можемо зробити своє оточення безпечнішим, екологічно чистішим, подарувати собі і майбутнім поколінням зелені насадження, які роблять комфортнішим наше існування.

7.jpg
ДП «Тетерівський лісгосп» висловлює щиру вдячність адміністрації Немішаївського агротехнічного коледжу і особисто директору Альохіну В.І. за організацію і проведення акції, я також усім учасникам дійства за активну громадську позицію та екологічну свідомість.

Адміністрація лісгоспу