Лісова сертифікація

 Лісова сертифікація -це інструмент для забезпечення ефективного і якостого лісоуправління.    Ліси в нашому житті виконують важливі природоохоронні, захисні, рекреаційні і інші  функції та забезпечують потреби суспільства в деревині. Ліси підтримують індустрію лісового господарства, яка надає робочі місця та дохід  до місцевих громад, а також надходження до бюджетів, тощо.

        Державне підприємство «Тетерівське лісове господарство» (скорочена назва якого ДП «Тетерівський лісгосп») декларує лісоуправління на засадах сталого розвитку, яке передбачає гармонізацію екологічних, економічних і соціальних питань з метою забезпечення, невиснажливого використання лісів та підтримки їх багатогранних функцій  у довгостроковій перспективі.

        Лісова сертифікація – це процес оцінки і визначення лісів, які управляються  та використовуються  з позиції збереження навколишнього середовища та водночас економічної життєдієвості і соціальної корисності Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.

         Походження продукції  із сертифікованих лісів відстежується по ланцюгу постачання, що надає впевненості споживачам, торговцям, інвесторам і посадовцям  та збільшує конкуренцію і попит на неї.

        Лісова Наглядова Рада (FSC) розробила Принципи і Критерії Лісового Управління, які визначають практику правильного управління лісами. Ліси, управління якими є незалежно оцінено на відповідність Принципам і Критеріям, можуть бути визначені незалежними аудиторами, як «правильно керованими».

DSCN0209_2.jpg

        Враховуючи те, що згідно стандартів FSC, лісоуправління має включати думку місцевих, національних та міжнародних незалежних зацікавлених сторін, тобто осіб, які залучені або на них впливає лісове господарство, людей що проживають поруч з лісами, тих що мають справу з лісами у соціальному або природоохоронному аспекті, тих хто працює у лісовому господарстві та багатьох інших запрошуємо надавати свої коментарі, пропозиції, чи зауваження з приводу діяльності ДП «Тетерівський лісгосп». Надсилайте їх, будь-ласка, разом з об’єктивними доказами на адресу :

07820, смт. Пісківка, вул. Філіпова, 36, Бородянського р-ну, Київської обл.,

або  E-mail:  office@tetdlg.kiev.ua

        Отримані об’єктивні  коментарі та інформація щодо ведення лісового господарства будуть враховані, з дотриманням конфіденційності.

Адміністрація